Spawn

Z CeskejParan.cz | Public Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Spawn.png

! Pozor ! - tato stránka není aktualizovaná

Tajuplné spawnové městečko je postavené centrálně okolo létajícího ostrovu a nabízí nejen spoustu inspirace, ale i jiné možnosti. Například po celém městečku naleznete poklady a questové, ale i nequestové NPC. Dále je zde spousta zajímavých budov jako je observatoř, adminhouse, shop či quest dům, ale také spousta dalších. Předností tohoto městečka je jeho přehlednost a dostupnost.

Spawnové městěčko je postaveno ve stylu "moderního tajemna", kde navíc atmosféru tvoří i tajga, kde se rozprostírá. Budovy jsou organizovány do kruhy, v jehož středě je hlavní spawnovací budova, odkud se přes 2 schodiště dostanete k důležitým budovám a přes tyto budovy se vydáte prozkoumávat svět, kde se již budete muset postarat sami o sebe. Po celém spawnu hledejte poklady, které Vám hlavně v začátcích mohou výrazně pomoci. Také tu můžete narazit na NPC, které Vám mohou zadat Quest, ve kterém můžete získat zajímavé odměny.

Observatoř

Observatoř

Observatoř je technicky nejdokonalejší budovou v městečku, je v ní umístěno S.L.U.N.C.E. Jedná se o přístroj, který umožní hráčům změnit deštivé počasí ve hře na slunné a noc na den. Pro změnu je třeba přítomnost čtyř hráčů současně.

Shop

Obchodní dům
V Obchodním domě hráči naleznou klasický adminshop a VIP shop.

Do VIP shopu mají přístup pouze VIP a Epic hráči, ceny jsou zde oproti klasickému shopu levnější a je zde větší nabídka itemů k nákupu. Také je zde možné prodávat itemy za akční ceny.
Na nové mapě 1.13 také přibyl shop určený pouze pro EPIC hráče, který jim přináší ty nejvýhodnější ceny.

Banka

Banka
Banka je jedna z nejdůležitějších staveb města. V této budově má každý hráč možnost ukládat a vybírat si peníze z jeho vlastního účtu. Výhodou peněz na účtě je ta, že o ně hráč, na rozdíl od peněz, které má u sebe, nemůže po smrti přijít a jako bonus se peníze na účtě ještě úročí. Úrok se přičítá každých 30 minut ve výši 0,01% částky na účtu.

VIP House

VIP House
V tomto domě hráči naleznou veškeré informace týkající se VIP výhod. V přízemí budovy jsou na nástěnkách seznamy veškerých výhod pro VIP a EPIC. V dalších patrech jsou názorné ukázky a přesné popisy toho, co jednotlivé výhody hráčům umožňují a jak si s jejich pomocí zpříjemnit hru. Naleznete zde např. návod jak vytvořit chestshop, postavit bránu, most, či skryté dveře, jak psát barevně do chatu, jak vytvořit výtah a mnoho dalšího.

Adminhouse

Adminhouse
Kanceláře, zasedací místnosti to vše se nachází v budově adminhouse. Budova tedy spíše slouží pro členy teamu, než pro hráče, ale i ti mají možnost se do ní podívat.

Questhouse

Questhouse
Questy jsou výzvou pro hráče. Hráči plní úkoly, které jim zadávají questová NPC. V přízemí a prvním patře tohoto domu jsou k dispozici nástěnky s podrobnými informacemi o questech a questových postavách. V dalších patrech této budovy už naleznete některé questové NPC, které vám po kliknutí na ně zadají první úkoly. Po splnění jednotlivých questů obdrží hráč odměnu v podobě money, itemů nebo quest bodů.

Stánky

Stánky

V jednotlivých stáncích naleznete vesničany, kteří vám nabídnou výměnu různých itemů za natěžené suroviny. Toto ocení zejména začínající hráči, kteří nemají dostatek herních peněz (money) na nákupy v adminshopu.