Spawn

Z CeskejParan.cz | Public Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Spawn.png

Tajuplné spawnové městečko je postavené centrálně okolo létajícího ostrůvku a nabízí nejen spoustu inspirace, ale i jiné možnosti. Například po celém městečku naleznete poklady a questové, ale i nequestové NPC. Dále je zde spousta zajímavých budov jako je observatoř, adminhouse, shop či quest dům, ale také spousta dalších. Předností tohoto městečka je jeho přehlednost a dostupnost.

Observatoř

Observatoř

Observatoř je technicky nejdokonalejší budovou v městečku, je v ní umístěno S.L.U.N.C.E. Jedná se o přístroj, který umožní hráčům změnit deštivé počasí ve hře na slunné a noc na den. Pro změnu je třeba přítomnost čtyř hráčů současně.

Shop

Obchodní dům
V Obchodním domě hráči naleznou klasický adminshop a VIP shop.

Do VIP shopu mají přístup pouze VIP a Epic hráči, ceny jsou zde oproti klasickému shopu levnější a je zde větší nabídka itemů k nákupu. Také je zde možné prodávat itemy za akční ceny.

Banka

Banka
Banka je jedna z nejdůležitějších staveb města. V této budově má každý hráč možnost ukládat a vybírat si peníze z jeho vlastního účtu. Výhodou peněz na účtě je ta, že o ně hráč, na rozdíl od peněz, které má u sebe, nemůže po smrti přijít a jako bonus se peníze na účtě ještě úročí.

VIP House

VIP House
V tomto domě hráči naleznou veškeré informace týkající se VIP výhod. V přízemí budovy jsou na nástěnkách seznamy veškerých výhod pro VIP a EPIC. V dalších patrech jsou názorné ukázky a přesné popisy toho, co jednotlivé výhody hráčům umožňují a jak si s jejich pomocí zpříjemnit hru. Naleznete zde např. návod jak vytvořit chestshop, postavit bránu, most, či skryté dveře, jak psát barevně do chatu, jak vytvořit výtah a mnoho dalšího.

Adminhouse

Adminhouse
Kanceláře, zasedací místnosti to vše se nachází v budově adminhouse. Budova tedy spíše slouží pro členy teamu, než pro hráče, ale i ti mají možnost se do ní podívat.

Questhouse

Questhouse
Questy jsou výzvou pro hráče. Hráči plní úkoly, které jim zadávají questová NPC. V přízemí a prvním patře tohoto domu jsou k dispozici nástěnky s podrobnými informacemi o questech a questových postavách. V dalších patrech této budovy už naleznete některé questové NPC, které vám po kliknutí na ně zadají první úkoly. Po splnění jednotlivých questů obdrží hráč odměnu v podobě money, itemů nebo quest bodů.

Stánky

Stánky

V jednotlivých stáncích naleznete vesničany, kteří vám nabídnou výměnu různých itemů za natěžené suroviny. Toto ocení zejména začínající hráči, kteří nemají dostatek herních peněz (money) na nákupy v adminshopu.