Questy

Z CeskejParan.cz | Public Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Questy slouží jako zpestření pro hráče, ale především jejich plněním poznáváte server - objevujete různé lokace, zjišťujete informace a seznamujete se s různými systémy, které na serveru máme. Tyto questy označujeme jako "vítací, "úvodní" nebo "seznamovací". Quest získáte vždy od NPC, které má modrý (modro-fialový) nick - stačí na dané NPC kliknout pravým tlačítkem. Každý quest je psaný jako povídání s NPC, během kterého budete plnit nejrůznější úkoly, které se Vám vždy vypíšou do chatu. Za splnění questu získáte odměnu a také určitý počet questových bodů.


Jak přijmout quest

Kliknutím na NPC postavu s modrým jménem, se hráči otevře v chatu nabídka konkrétní postavy. Pokud NPC postava nabízí více úkolů může si hráč vybrat jeden a jeho číslo napíše do chatu. Poté hráč quest přijme napsáním ano do chatu. Vše se píše přímo do chatu bez lomítek či jiných znaků. Dále hráč postupuje podle instrukcí, které se mu objevují v chatu.


Příkazy

/quests - zobrazí info o questech
/quest - zobrazí info o aktuálním questu
/quests top 10 - zobrazí 10 hráčů s nejvíce splněnými questy
/quests quit - ukončí vybraný quest
/quests list - zobrazí seznam questů
/quests journal - přidá/odebere knihu s questy


Questy.png- TIP - Je dobré zapamatovat si, nebo si zapsat, kde se jednotlivé questové NPC nacházejí. Ulehčí to jejich hledání při plnění dalších questů.