Spawn

Z CeskejParan.cz | Public Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Spawn 14.png

Tajuplný podvodní spawn skrytý ve středu mapy v hlubokém oceánu úplně na dně.. Tento spawn je neobvyklý. Nejsou zde totiž všechny informace. Není totiž pouze jeden spawn. Existuje hlavní spawn a 7 dalších dílčích spawnů. Každý dílčí spawn představuje centrum jedné profese, najdete zde informace o dané profesi + nějaké informace o serveru. Také tu jsoiu shopkeepeři, kteří nahradily známý AdminShop. Na těchto spawnech lze nalézt i poklady nebo NPC, kteří Vám zadávají různé ať už lehké či nesmírně těžké questy, které se nedají jen tak splnit.. Z dílčích spawnů pak lze jít kamkoli do volné přírody pěšky, kde se již budete muset postarat sami o sebe. TIP: Pomoci vám ve hře může (/dynmapa).

Nehostinná messa: Residence, Banka [Zabiják]

Nachází se v poněkud zvláštním barevném biomu nazvaném "messa". Lze zde nalézt informace o tom, jak vytvořit residenci, jak si uložit své peníze do bezpečí, kde vám je nikdo nemůže vzít nebo o velmi zajímavých barevných bločkách, za které lze koupit těžko sehnatelné itemy. Cestou se můžete stavit na jedno pivko v hospůdce U Spadlé pěny. Tento spawn představuje centrum profese zabiják, díky kterému za zabíjení mobů získáváte $.
Banka
Banka je jedna z nejdůležitějších staveb. V této budově má každý hráč možnost ukládat a vybírat si peníze z jeho vlastního účtu. Výhodou peněz na účtě je ta, že o ně hráč, na rozdíl od peněz, které má u sebe, nemůže po smrti přijít a jako bonus se peníze na účtě ještě úročí. Úrok se přičítá každých 15 minut ve výši 0,01% částky na účtu.

Zlověstná bažina: VIP, Kreditshop [Alchymista]

Nachází se v temném a hlubokém dark oak lese. Kdyby jste na něj někdy náhodně narazili, tak ho poznáte podle vysoké věže z kamene a dřeva. V prostorách pod věží jsou vypsané všechny výhody VIP a EPIC + informace o hlasování a výhody, které lze koupit za kredity. Tento spawn představuje centrum profese alchymista, díky kterému za vaření lektvarů získáváte $.
Svatyně slunce
Svatyně slunce se nachází okolo lávového jezírka, které má tajemnou moc - dokáže totiž ovládat počasí na serveru. Pokud se zde sejdou 4 hráči, mohou společně změnit počasí na slunečné nebo deštivé.

Tajemná jungle: Pravidla, Informace o serveru, Příkazy, Pravidla, Vězení [Světoběžník]

Banka

Nachází se v hluboké, těžko prostupné, džungli. Zde jsou vypsané pravidla serveru Public, informace o serveru a všechny důležité příkazy. Tento spawn je centrum profese světoběžník, díky kterému za běhání po mapě a prozkoumávání nových lokací získáváte $.
Vězení
Pokud budete porušovat pravidla serveru, může Vám být udělen trest. Jedním z možných trestů je i zavření do vězení (tzv. jail) na určitou dobu. Proto neporušujte pravidla, jinak dopadnete jako náš lump, který je zde zavřen již několik verzí.


Štědré jezero a Úrodná farma: Questy [Rybář a Farmář]

Tyto 2 spawny jsou hned vedle sebe. Na obou spawnech lze nalézt questery (NPC) a informace o questech. Dále je před obrovskou stodolou menší tržiště, kde se dají sehnat farmářské výrobky za super cenu. Tento spawn tvoří centra profese rybář, díky kterému za lovení ryb získáváte $ a farmář, díky které za pěstování a sklízení také lze získat $.


Horká poušť: Hlasování, Nástěnka s nápady [Těžař]

Nachází se ve velmi horké poušti kde je všude okolo pusto prázdno... Zde najdete způsoby, jak podpořit server - hlasování a jaké odměny za hlasování lze získat. Zde také na nástěnku můžete psát své návrhy a nápady co zlepšit, případně opravit nebo i přidat. Každý nápad se minimálně ocení. Tento spawn představuje centrum profese těžař, díky kterému za těžbu hlíny, písku nebo štěrku získáváte $.


Hluboký dům: Města [Horník]

Nachází se v chladných kamenných horách, kde se v hlubinách kopců těží ty nejlepší drahokamy, které na Publicu existují! Jsou tu vypsané všechny informace o tom, jak založit město, jak a kam psát registraci/povýšení města, podmínky a pravidla pro město, výhody městské residence atd... Tento spawn představuje centrum profese horník, díky kterému za těžbu kamene nebo drahokamů získáváte $.


Tajemný les: Profese (Jobs) [Dřevorubec]

Nachází se uprostřed dubového lesa. Zde jsou vypsané všechny profese, kterými lze vydělávat $. Každá profese má jiné úkoly a je jinak těžká. Tento spawn představuje zároveň centrum profese dřevorubec, díky kterému za těžbu dřeva získáváte $.