The End

Z CeskejParan.cz | Public Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Skrz tajemný portál do tajemného světa. Světa plného divných bloků, kterým se říká endstone… Na tomhle světě nenajdete nic jiného než tento blok, obsidián, endermany, nekonečnou prázdnotu a draka.
Ovšem, pokud máte dost odvahy a zničíte všechny regenerační hvězdy, pokoříte mystické stvoření a nenecháte se přitom zabít hromadou vysokých nepřátel, jste na správné cestě dostat se do dalšího světa.
Buďte ale opatrní, to že jste přežili draka, neznamená, že vás prázdnota voidu nemůže pohltit. Ba naopak, je nekonečný a zahynete v něm poměrně dost rychle, bez možnosti návratu věcí. Je tu ale jedna věc, která vás může dostat dál. A to tajemné portály, které se nachází mezi bedrockovými uskupeními a zároveň levitují nad voidem.Když použijete enderperlu a strefíte se přímo do tajemného bloku, ocitnete se v nové dimenzi. Tady už není jediný ostrov. Je jich tu daleko víc a víc a někam vedou.
Jak budete postupně procházet endovou krajinou zjistíte, že ostrůvky se rozšiřují, až potkáte nové neznáme stavby a neznáme struktury. Jaké? Na to se musíte sami jít podívat do Endu.

The End.png