World of Chaos

Z CeskejParan.cz | Public Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Chaos je tajemný a záhadný svět, plný zajímavých a neobvyklých věcí. Jak už název napovídá, v tomto světě je vše v neustálém chaosu.
Není k němu vygenerovaná žádná mapa, tudíž pohyb v tomto světě pro vás bude náročnější. Nachází se zde vysoké hory, hluboké propasti a další zvláštnosti, které se v běžném světě nevyskytují. Můžete zde nalézt mimořádně zachovalé kostry dinosaurů, nebo obrovské krátery od meteoritů, které ukrývají zajímavá překvapení a poklady.
Pokud potřebujete více surovin, můžeme vám těžení v Chaosu jednině doporučit. Na rozdíl od běžného světa, se zde rudy a ložiska generují mnohem více a je tedy větší šance, že na ně narazíte. Ovšem ani Chaos nemá nevyčerpatelné zásoby, proto čas od času dochází k úplnému přegenerování celého tohoto podivuhodného světa, tedy wipe. Nedoporučujeme vám proto stavět zde nějaké větší stavby a už vůbec ne, si zde odkládat nějaké věci. Mohli byste o ně velmi snadno přijít bez náhrady!

Jak se do World of Chaos dostat ?

Do Chaosu se lze dostat pouze jediným způsobem. V běžném světě musíte najít jednu z dohromady čtyř věží, které na svém vrcholu ukrývají portál – bránu do světa Chaosu. Touto bránou už stačí jen projít a objevíte se v jedné ze základen v Chaosu. Pak už si stačí vybrat směr, kterým začnete průzkum světa.- TIP - World of chaos slouží především pro těžbu surovin.